AVAST opravdu koupil pražskou vývojářskou společnost Inmite
, /

AVAST opravdu koupil pražskou vývojářskou společnost Inmite

AVAST opravdu koupil pražskou vývojářskou společnost Inmite

Jak už bývá pomalu tradicí, jako první jsme vás včera na našem Facebooku informovali o jedné možné a především hodně zajímavé akvizici, během které měl český antivirový gigant AVAST, koupit známé vývojářské studio Inmite. Věrohodnost jednoho tipu, který k nám anonymně dorazil, nám během večera postupně začalo potvrzovat více a více zdrojů, až bylo jasné, že je na tom celém skutečně něco pravdy.

fb (1)

A taky že bylo. Jak dnes informoval iHNed.cz, AVAST pražské studio Inmite, které se do dneška specializovalo především na zákazkovou tvorbu mobilních aplikací, skutečně za vyšší desítky milionů Kč koupil.

Jak to vypadá v hlavních kancelářích antiviru avast! v Praze?

Českou společnost AVAST Software, která stojí za úspěšným antivirem avast!, vám asi nemusíme podrobně...

Tímto krokem tak Inmite končí se zakázkovým vývojem a putují pod křídla AVASTU, kde budou působit v interním týmu věnujícímu se predevším produktům z oblasti mobilní bezpečnosti.

„S Inmitem získáváme skvěle sehraný tým výborných mobilních vývojářů. Tato akvizice nám pomůže s urychlením růstu v mobilní oblasti a rozšířením kapacit napříč mobilními platformami,“ dodává ještě v tiskové zprávě Vincent Steckler, generální ředitel společnosti AVAST Software.

foto: Inmite