Startuje TrapCrunch, parodie na TechCrunch a vlastně tak trochu i na nás

Jestli už máte dost startupů, bambilionových investic, buzzwordů a třeba i nás, určitě vás zaujme nový počin s názvem TrapCrunch. Tenhle právě spuštěný magazín, totiž paroduje pravděpodobně nejznámější technologický blog TechCrunch.com a vlastně i celou startupovou scénu.

uber

Přečtěte si takéJe to tady. Uber raisuje 1,2 miliardy dolarů při valuaci 17 miliard dolarů

To je patrné nejen z celkového layoutu stránek, který připomíná právě TechCrunch, ale především z obsahu, který TrapCrunch zveřejňuje. Výsledkem jsou totálně smyšlené články, obohacené o dojemný příběh vzniku projektu a zásadní informace ze zákulisí :)

Our first idea was to have an unlimited access to almost every book on earth in exchange of a subscription fee” explained Eric Stromberg, one of the co-founders. “But then we realize that nobody reads books anymore. So we had to pivot”.

“We made studies about what people love the most. The results were eye-opening: people like food.” Then came the idea of an unlimited access to oysters: “My dad was a fisherman. I would go to find oysters with him every week-end back then. I really felt it was something missing from the tech scene.

Dozvíme se tak například o službě Book, která je Netflixem pro ústřice, plánované akvizici Snapchatu, který chce koupit facebookem vlastněnou aplikaci Slingshot za 4 miliardy dolarů, nebo o Tim Cookovi z Applu, který by se v naváznosti na nedávnou akvizici společnosti Beats, mohl stát jako velký fanoušek rapu členem G-Unit.

Snapchat1

Snapchat kupuje Slingshot 4 miliardy

book

Nová služba Book…

tim

Tim Cook do G-Unit?

Zakladatel CzechCrunche, velký fanoušek technologií, cestování a architektury.

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy!

Přihlašte se k pravidelnému odběru novinek ze světa technologií a startupů.