První Open Coffee v Node5 a představení CzechCrunche je za námi

Minulý pátek proběhl ve smíchovském Node5 první díl znovu obnoveného Open Coffee. O co vlastně šlo? Lukáš Hudeček, který stojí právě za celým Node5, přišel nedávno s nápadem, že bychom mohli každý třetí pátek v měsíci uspořádat akci, na které bychom probrali zajímavosti z české ale i globální tech/startupové scény. To vše pod záštitou Honzy Sedláka, kterého asi netřeba představovat a nás, tedy CzechCrunch.cz (ve skutečnosti jsme se tam Honzovi vetřeli).

Protože se jednalo v podstatě o premiérový díl, pojal jsem to celé spíše jako takové menší představení CzechCrunche pro ty, kteří ho ještě nezaregistrovali (99% už zaregistrovalo, což mě potěšilo), prozradil něco o číslech, plánované monetizaci a chystaném video obsahu, který připravujeme společně s Michalem Anderou z Byznysparku a závěrem otevřel prostor zajímavým otázkám od lidí z publika, kterých se k mému překvapení sešlo víc než dost. Díky za ně! Z původně plánovaných 5 minut, byla nakonec půl hodina a myslím, že to bylo fajn.

c09

Přečtěte si takéNový magazín CzechCrunch oficiálně startuje! Wow.

Po mě už si vzal slovo právě Honza Sedlák, který si připravil povídání na téma „Digitální Agenda“. Jakkoliv nezajímavě může název na první pohled znít, opak je pravdou a dozvěděli jsme se hodně zajímavých věcí o technologiích a například jejich propojení nebo vlastně spíš nepropojení na státní správu. Řeč samozřejmě přišla i na „brněnský Amazon“ :-).

Shrnuto podtrženo, kdo přišel určitě neprohloupil a příště tedy už na ostro v září a doufám, že minimálně ve stejně hojném počtu jako nyní. Diskuzi jinak obohatí i Robin, který se s námi spojí z New Yorku přes Skype. Tématem, jak už se asi dalo tušit, budou mobilní aplikace…

(omlouvám se za fotky, příště se polepšíme)

Zakladatel CzechCrunche, velký fanoušek technologií, cestování a architektury.

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy!

Přihlašte se k pravidelnému odběru novinek ze světa technologií a startupů.