Slovenské Sli.do zabodovalo s aplikací pro Google Glass

Už jednou jsme psali o slovenském projektu Sli.do a jeho týmu okolo Petera Komorníka, který se od té doby opět o něco posunul a rozrostl. Aktuálně se kluci vrátili z kodaňské konference FRESH zaměřené na inovace a novinky v oblasti event managementu.

„Byli jsme jedna z 19 vystavujících firem, ze kterých účastníci vybírali nejlepší nástroj pro eventy a konference. Naše aplikace nakonec zvítězila, za což jsme moc rádi,“ komentuje úspěch Peter. Po vítězství na Best New Event Tech Startup v Londýně je to další úspěšný zářez na pažbě.

K vítězství výrazně pomohlo představení první Google Glass aplikace pro eventy, kterou Sli.do vyvinulo.

„Aplikace umožňuje moderátorům různých akcí mít okamžitý přehled o přicházejících otázkách z publika a zároveň vždy vidět, které dotazy jsou v daný okamžik nejpopulárnější. Dokáže tak velmi plynule zakomponovat otázky do diskuze bez toho, aniž by se musel neustále otáčet a sledovat situaci na nějakém zařízení,“ uzavírá Peter.

V dětství se u něj rozvinula závislost na počítačích a technologiích. Později propadl marketingu a jeho osud byl jasný. Rád pomáhá ostatním k dosažení jejich cílů. Právě proto se věnuje startupům a podnikání.

CC25

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy

Přihlaste se k pravidelnému odběru novinek ze světa byznysu a startupů.