Cleevio Lukáše Stibora představilo vylepšenou verzi Wips.com

Cleevio Lukáše Stibora představilo vylepšenou verzi Wips.com

, /
Cleevio Lukáše Stibora představilo vylepšenou verzi Wips.com

Lukáš Stibor a spol, jdou do světa s novou, vylepšenou verzí platformy pro vývojáře Wips.com. Lukáš Stibor na svém facebooku konkrétně napsal.

Tak jsme spustili ve Wips.com platformu pro vývojáře. Wips do ted fungoval defakto tak, že jste si mohli přes něj vytvořit youtube,rss,social apod. extensions dne zvolené šablony. Nově může každý vývojář co už má něaký hotový extension si ho přidat a jedním klikem napojit na wips.com a používat funkce jako analytics, notifikace, správu reklamu a monetizaci která je aktuálně v close beta. Developer platformu už ted používa několik velkých aplikací a díky tomu máme přes 9 000 000 uživatelů. Včetně té platformy je spuštěný ještě premium funkce a nový web který vysvětluje přesně co wips.com je a co dělá. Doufám, že se vám bude líbit.

Na tento počin reagoval na svém facebooku i Czech Made Man Zdeněk Kubík a zveřejnil poměrně zajímavou informaci ze zákulisí.

Mozna zaujme informace, ze je ted v jednani kapitalovy vstup partnera, ktery ma velmi dobre konexe, ktere by to cele posunuly o jednu ligu vys. A bez zajimavosti neni, ze by tento vstup stanovil hodnotu cele firmy na plus minus 4 miliony dolaru. Coz neni spatne za rok a pul prace a par set tisic dolaru nakladu…